Patterns for printing by Mocem - KU-KA

23622-logo.jpg Dla Mocem projektuje Ewa Olborska – żona Piotra, blogerka, projektantka tekstyliów i akcesoriów ślubnych, łodzianka.

Mocem to przede wszystkim blog o ślubie i życiu po nim. Autorka ma głębokie przekonanie, że małżeństwo jest niedoceniane i niesłusznie pokazywane młodym ludziom w negatywnym świetle. Chce pokazywać, że ślub nie jest końcem wolności, a życie po nim naprawdę może być fajne.

Wykorzystując swoje doświadczenie pracy w branży ślubnej oraz własne wspomnienia z organizacji wesela, pokazuje narzeczonym, na co zwrócić uwagę. Rozgranicza przygotowanie do ślubu i przygotowanie do małżeństwa.

Dzięki wykształceniu w zakresie wzornictwa i architektury tekstyliów, tworzy nadruki na odzież, drobne gadżety oraz wzory tkanin. Napisy na jej t-shirtach wpisują się w działalność blogu – promują życie małżeńskie i rodzinne.

2015 - 2021 © DRUKARNIA TKANIN KUKA, All rights reserved | website designed by TheWhiteRabbitstudio.pl | photo M.P. Chudkiewicz|Grandessa | An electronic payment by Blue Media S.A.