Pragniesz stworzyć własną, niepowtarzalną tkaninę? Chcesz, aby Twój wymarzony design nabrał realnej formy? Jeśli tak, to automatyczny projektant tkanin online da Ci taką możliwość! Mowa bowiem o zaawansowanym technologicznie narzędziu, dzięki któremu można wgrać do systemu własny wzór. Następnie opcja profesjonalnego druku sprawi, że znajdzie się on na zamawianym materiale. Stworzony w ten sposób projekt jest całkowicie spersonalizowany, gdyż konfigurator tkanin udostępnia nieograniczony wybór kolorów i odcieni, a także faktur dzianin. W przypadku, gdy nie ma się sprecyzowanej idei odnośnie nadruku, można skorzystać z galerii gotowych propozycji, będącej wartościowym źródłem inspiracji. Znajdują się tam motywy o bardzo dużym zróżnicowaniu stylistycznym, co sprawia, że każdy z łatwością odkryje szablony, które mogą pomóc wykreować autorską kompozycję. Projektant tkanin to znakomite rozwiązanie nie tylko dla osób o artystycznym zacięciu, ale także dla tych, którzy cenią sobie oryginalność  i niebanalność!

Wgraj swój wzór

prześlij plik graficzny, który chcesz wydrukować

Akceptowane formaty plików: JPG, JPEG, TIFF, GIF. Maxymalny rozmiar pliku: 25 Mb. Rozdzielczość min. 150dpi. Tkaniny poddane obróbce wykazują pewną kurczliwość zazwyczaj jest to koło 3-4% na długości i szerokości.

Wybierz plik

Tryb demo

Zanim zaczniesz - zaznacz przykładowy wzór z poniższych i przetestuj naszą aplikację.

Krok
po
Krok

Jak
Stworzyć
Własną Tkaninę?

Jak
Stworzyć
Własną Tkaninę?

1

Wgraj plik i nazwij Swój wzór.

Utworzenie konta i nazywanie projektów umożliwi Ci w przyszłości łatwe zarządzanie Twoimi pracami. Jeśli nie chcesz - nie musisz, możesz zrobić zakupy nawet jeśli nie jesteś zalogowanym użytkownikiem - wystarczy, że uzupełnisz wszystkie dane w koszyku.

2

Określ sposób powtórzenia wzoru

 • Zwykłe
 • Przesunięcie pionowe
 • Przesunięcie poziome
 • Odbicie lustrzane
 • Odbicie lustrzane podwójne
 • Pojedynczy wzór
3

Zmień wielkość wzoru

Zmiana ta nie wpłynie na jakość wydruku. Aplikacja prezentuje wzór w największej, dostępnej dla przesłanego pliku skali (150 DPI). Wielkość w centymetrach określa rzeczywistą wielkość wzoru na wydrukowanej tkaninie.

4

Wybierz rodzaj tkaniny

Masz do wyboru 5 tkanin o różnym zastosowaniu - na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 • NANSUK
 • SATYNA
 • PERKAL
 • CHINO
 • RYPS
zamów próbnik zobacz nasze tkaniny
Aby dotknąć naszych tkanin - zamów próbnik. Jeśli chcesz zobaczyć jak będzie wyglądał Twój wzór na danej tkaninie - możesz zamówić niewielką próbkę 20x20 cm. Wszystko zależy od Ciebie!
5

Wybierz wielkość tkaniny

próbka 20 x 20 cm

kupon48 x 48 cm

metr bieżący

6

Złóż zamówienie i czekaj na przesyłkę

Zaprojektowaną przez Ciebie tkaninę zaczynamy drukować zaraz po wpłynięciu środków na nasze konto. Wysyłamy ją najszybciej jak się da, zazwyczaj przeciągu 7 dni roboczych.

TWÓJ
GOTOWY
WZÓR!
Bottom banner crossorigin="anonymous">