We note that You are visit out site from US.
Nice to see You! Please note - that is no problem for us! We can send your order to any palce, especially in Europe.
You can pay for the order in Euro (€) too - just select your currency in top left corner of our site.
Hide this window forever

Pragniesz stworzyć własną, niepowtarzalną tkaninę? Chcesz, aby Twój wymarzony design nabrał realnej formy? Jeśli tak, to automatyczny projektant tkanin online da Ci taką możliwość! Mowa bowiem o zaawansowanym technologicznie narzędziu, dzięki któremu można wgrać do systemu własny wzór. Następnie opcja profesjonalnego druku sprawi, że znajdzie się on na zamawianym materiale. Stworzony w ten sposób projekt jest całkowicie spersonalizowany, gdyż konfigurator tkanin udostępnia nieograniczony wybór kolorów i odcieni, a także faktur dzianin. W przypadku, gdy nie ma się sprecyzowanej idei odnośnie nadruku, można skorzystać z galerii gotowych propozycji, będącej wartościowym źródłem inspiracji. Znajdują się tam motywy o bardzo dużym zróżnicowaniu stylistycznym, co sprawia, że każdy z łatwością odkryje szablony, które mogą pomóc wykreować autorską kompozycję. Projektant tkanin to znakomite rozwiązanie nie tylko dla osób o artystycznym zacięciu, ale także dla tych, którzy cenią sobie oryginalność  i niebanalność!

Wgraj swój wzór

prześlij plik graficzny, który chcesz wydrukować

Akceptowane formaty plików: JPG, JPEG, TIFF, GIF. Maxymalny rozmiar pliku: 25 Mb. Rozdzielczość min. 150dpi. Tkaniny poddane obróbce wykazują pewną kurczliwość zazwyczaj jest to koło 3-4% na długości i szerokości.

Wybierz plik

Tryb demo

Zanim zaczniesz - zaznacz przykładowy wzór z poniższych i przetestuj naszą aplikację.

Krok
po
Krok

Jak
Stworzyć
Własną Tkaninę?

Jak
Stworzyć
Własną Tkaninę?

1

Wgraj plik i nazwij Swój wzór.

Utworzenie konta i nazywanie projektów umożliwi Ci w przyszłości łatwe zarządzanie Twoimi pracami. Jeśli nie chcesz - nie musisz, możesz zrobić zakupy nawet jeśli nie jesteś zalogowanym użytkownikiem - wystarczy, że uzupełnisz wszystkie dane w koszyku.

2

Określ sposób powtórzenia wzoru

 • Zwykłe
 • Przesunięcie pionowe
 • Przesunięcie poziome
 • Odbicie lustrzane
 • Odbicie lustrzane podwójne
 • Pojedynczy wzór
3

Zmień wielkość wzoru

Zmiana ta nie wpłynie na jakość wydruku. Aplikacja prezentuje wzór w największej, dostępnej dla przesłanego pliku skali (150 DPI). Wielkość w centymetrach określa rzeczywistą wielkość wzoru na wydrukowanej tkaninie.

4

Wybierz rodzaj tkaniny

Masz do wyboru 5 tkanin o różnym zastosowaniu - na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 • NANSUK
 • SATYNA
 • PERKAL
 • CHINO
 • RYPS
zamów próbnik zobacz nasze tkaniny
Aby dotknąć naszych tkanin - zamów próbnik. Jeśli chcesz zobaczyć jak będzie wyglądał Twój wzór na danej tkaninie - możesz zamówić niewielką próbkę 20x20 cm. Wszystko zależy od Ciebie!
5

Wybierz wielkość tkaniny

próbka 20 x 20 cm

kupon48 x 48 cm

metr bieżący

6

Złóż zamówienie i czekaj na przesyłkę

Zaprojektowaną przez Ciebie tkaninę zaczynamy drukować zaraz po wpłynięciu środków na nasze konto. Wysyłamy ją najszybciej jak się da, zazwyczaj przeciągu 7 dni roboczych.

TWÓJ
GOTOWY
WZÓR!
Bottom banner crossorigin="anonymous">