About us

O nas

KUKA została założona przez nas – Marię Sulewską i Agnieszkę Wróblewską – w 2014 roku. Kilka lat wcześniej każda z nas mierzyła się z wyzwaniem jakim jest urządzenie swojego mieszkania i pokoju dziecięcego. Szukałyśmy też niebanalnych ubranek dla naszych kolejnych dzieci, a także fajnych ciuchów dla siebie. Ponieważ lubimy nowe wyzwania, lubimy działać i lubimy ładne rzeczy, to postanowiłyśmy zrobić coś po swojemu :)

About us

KUKA to miejsce, w którym drukujemy na tkaninach przeróżne wzory. Zarówno te wymyślone przez Ciebie jak i takie, które zaprojektowali współpracujący z nami graficy. Wybrałyśmy kilka rodzajów tkanin od sprawdzonych polskich producentów, jedyną w swoim rodzaju maszynę i najlepsze ekologiczne tusze. Chcemy, żeby KUKA była marką, która pomoże Ci zrealizować każdy, nawet najbardziej indywidualny pomysł. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pół metra tkaniny np. na poduszkę, kocyk lub czapkę, czy prowadzisz własny biznes i chcesz wydrukować całą belę, z której stworzysz niepowtarzalną kolekcję sukienek - my wykorzystamy naszą wiedzę i umiejętności, żeby osiągnąć zamierzony przez Ciebie efekt.

About us

Choć nie umiemy genialnie szyć (jeszcze) to wiemy, że z połączenia dobrego pomysłu, pięknej tkaniny i podstawowych umiejętności krawieckich mogą wyjść niesamowite rzeczy. Każdego dnia wydarza się coś, co inspiruje nas do kolejnych działań. Ludzie, miejsca, obrazy, sytuacje, rozmowy. Mamy nadzieję, że dzięki temu KUKA zainspiruje też Ciebie.

About us

agnieszka@ku-ka.pl

maria@ku-ka.pl

2015 © KUKA All rights reserved | website designed by TheWhiteRabbitstudio.pl | fot. M.P. Chudkiewicz|Grandessa