We note that You are visit out site from US.
Nice to see You! Please note - that is no problem for us! We can send your order to any palce, especially in Europe.
You can pay for the order in Euro (€) too - just select your currency in top left corner of our site.
Hide this window forever
About us

O nas

KUKA to miejsce, w którym drukujemy przeróżne wzory. Zarówno te wymyślone przez Ciebie jak i takie, które zaprojektowali współpracujący z nami graficy. Wybraliśmy kilka rodzajów tkanin od sprawdzonych polskich producentów, jedyną w swoim rodzaju maszynę i najlepsze ekologiczne pigmentowe tusze. Chcemy, żeby KUKA była marką, która pomoże Ci zrealizować każdy, nawet najbardziej indywidualny pomysł. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pół metra tkaniny np. na poduszkę, kocyk lub czapkę, czy prowadzisz własny biznes i chcesz wydrukować całą belę, z której stworzysz niepowtarzalną kolekcję sukienek - my wykorzystamy naszą wiedzę i umiejętności, żeby osiągnąć zamierzony przez Ciebie efekt.

About us

OBECNIE…

W 2017 KUKA rozpoczęła nowy rozdział w swojej historii - zmienia właścicieli i przeprowadza się z Warszawy do urokliwej miejscowości na Kaszubach – do Kartuz. Z nowymi właścicielami, ale taką samą pasją do kreatywnego wykorzystania kolorowych tkanin (i innych materiałów :) ) firma kontynuuje swój rozwój. Staramy się nadążyć za Waszymi pomysłami i sugestiami i rozwijać w kierunku nadanym przez naszą grupę osób tworzących wspaniałe rzeczy.

About us

… A TROCHĘ WCZEŚNIEJ…

KUKA została założona przez Marię i Agnieszkę w 2014 roku. W poszukiwaniu niebanalnych ubranek dla swoich dzieci, a także fajnych ciuchów dla siebie, postanowiły zrobić coś po swojemu :-) Tak powstała KUKA! Agnieszce i Marii udało się stworzyć innowacyjną markę i zebrać wokół tej marki społeczność wspaniałych ludzi, którzy dzielili ich pasję.

About us

WCZEŚNIEJ, OBECNIE I W PRZYSZŁOŚCI 😃

Tak naprawdę KUKA działa, rozwija się, inspiruje i jest inspirowana nie dzięki nam, ale dzięki Wam – niezwykłym ludziom z niesamowitymi pomysłami! Chcielibyśmy, że KUKA stała się platformą dla entuzjastów kolorowych wzorów i twórczego ich wykorzystania!Szukasz inspiracji – zajrzyj do naszej sekcji z inspiracjami, lub odezwij się na jednym z naszych profili społecznościowych. Jeżeli zawitałaś/eś na tę stronę i czytasz ten tekst, wiedz, że naszym celem jest pomoc w realizacji Twoich najśmielszych nawet pomysłów. Masz wątpliwości, czy uda Ci się zrealizować Twój projekt, lub marzenie? Odezwij się, a postaramy się coś doradzić :)

Twórz i dziel się tym, co udało Ci się stworzyć – dołącz do nas! Powodzenia!

About us

kontakt: [email protected]

box6