4367 | sleepfox

Autor:  Small wingels shop

Kolory:

€2.50

Dostawa kurierem gratis od 250 zł.

mam pytanie

Nansuk - 100% bawełna (120 gr/ m2, max. szerokość zadruku. 155 cm) - Cienka i delikatna tkanina o splocie płóciennym. W sam raz na zwiewne sukienki, dziecięce ubranka, kocyki, delikatne zasłonki, przytulanki, chustki i apaszki, bluzki, piżamy.

Noris – 100% bawełna (150 gr/ m2, max. szerokość zadruku. 150 cm) - Miękka i delikatna w dotyku a zarazem wytrzymała. Wyśmienita tkanina pościelowa. W sam raz na dziecięce ubranka, koszule, delikatne zasłonki, przytulanki, bluzki, piżamy, prześcieradła, kocyki i obrusy.

Satyna – 100% bawełna (165 gr/ m2, max. szerokość zadruku. 150 cm) - Tkanina bawełniana o delikatnym połysku o splocie satynowym. Miękka, przyjemna w dotyku i gładka - w sam raz na pościel, spódnice, sukienki, piżamę, chustkę, koszulę.

Perkal - 100% bawełna (128 gr/ m2, max. szerokość zadruku. 151 cm) - Tkanina o splocie płótna, bardzo uniwersalna. Idealna na akcesoria dziecięce: kocyki, rożki, poduszki, maty edukacyjne, pościel, ubranka dziecięce, zasłonki, koszule, obrusy, sukienki.

Chino - 100% bawełna (200 gr/ m2, max. szerokość zadruku. 151 cm) - Gęsto tkana, gładka i dość gruba tkanina. Doskonała na metki, poduszki dekoracyjne, zasłony, rolety i abażury, obicie fotela/ krzesła, obrusy. Ale także na odzież: jesienne sukienki, spodnie, żakiety, marynarki i płaszcze.

Panama 260 - 100% bawełna (260 gr/ m2, max. szerokość zadruku. 148 cm) - Gruba tkanina o wyraźnym splocie panamowym. Idealna na obicie fotela, krzesła, taboretu czy ławy. Doskonale nadaje się na wydrukowanie ulubionego obrazu. Ponad to dobra na artykuły dekoracyjne, rolety, płaszcze, torby, bieżniki czy zasłony.

Panama 360 - 100% bawełna (360 gr/ m2, max. szerokość zadruku. 148 cm) - Gruba tkanina o wyraźnym splocie panamowym. Idealna na obicie fotela, krzesła, taboretu czy ławy. Doskonale nadaje się na wydrukowanie ulubionego obrazu. Ponad to dobra na artykuły dekoracyjne, rolety, płaszcze, torby, bieżniki czy grube zasłony.

Więcej o tkaninach, na których drukujemy

Proste obszycie – podwijanie wąskie do 1,5 cm - 4 zł/mb

Proste obszycie – podwijanie szerokie do 15 cm - 4,50 zł/mb

Obszycie lamówką - 5 zł/mb

Zasłony, firany - 4 zł/mb

 • tunel + 1 zł/mb
 • troki (max 10 szt.) + 1,50 zł/szt.
 • szelki (max 8 szt.) + 1,50 zł/szt.

Poszewka na poduszkę (rozmiar max 65x65 cm)

 • z zakładką - 20 zł
 • kryty zamek - 25 zł
 • z troczkami - 30 zł

Poduszka dekoracyjna (48x48 cm) zaszywana z wsypem z kulki silikonowej - 30 zł

Eko torba na zakupy - 20 zł

Tapeta na flizelinie lateksowej – wymiary roli 2,85 x 1,09 m., powierzchnia gładka - Flizelina lateksowa powstała z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy spoiwa lateksowego. Odporna na zarysowania i rozerwanie. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Użyta do produkcji wyrobu celuloza posiada certyfikat FSC a gotowa tapeta oznaczenie CE oraz atest higieniczny.

Tapeta winylowa na flizelinie - sand – wymiary roli 2,85 x 1,27 m., powierzchnia chropowata o strukturze piasku - Tapeta winylowa na nośniku flizelinowym (białe mięsiste PCW na podkładzie flizelinowym), przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do aplikacji tapet. Tapeta umożliwia uzyskanie realistycznej jakość druku oraz jest odporna na zarysowania. Tapeta posiada system ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf.

Tapeta winylowa na flizelinie - stucco - wymiary roli 2,85 x 1,27 m., powierzchnia chropowata o strukturze tynku - Tapeta winylowa na nośniku flizelinowym (białe mięsiste PCW na podkładzie flizelinowym), przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do aplikacji tapet. Tapeta umożliwia uzyskanie realistycznej jakość druku oraz jest odporna na zarysowania. Tapeta posiada system ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf.

Plakaty - Papier APEX PREMIUM - max. szerokość zadruku. 103 cm, powierzchnia gładka

Więcej o podkładach do tapet i plakatów, na których drukujemy

Masz do wyboru 3 rodzaje płatności:
 • poprzez tradycyjny przelew bankowy
 • za pomocą karty płatniczej
 • za pośrednictwem serwisu BlueMedia
Płatność za pobraniem nie jest możliwa, gdyż realizację Twojego indywidualnego zamówienia rozpoczynamy po wpłynięciu środków na kotno.
Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej:
 • list zwykły priorytetowy
 • list polecony priorytetowy
lub za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS
koszt to tylko 15 zł.
Zamówienia powyżej 250 zł - kurier gratis
Jeśli otrzymałeś produkt niezgodną z Twoim zamówieniem (np. inny wzór, nie ten materiał) - nie martw się i skontaktuj się z nami pisząc na adres: kuka@ku-ka.pl, najpóźniej 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. Poprosimy Cię o odesłanie produktu na nasz koszt z powrotem. Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej możliwie szybko odeślemy poprawne zamówienie (nie dłużej niż w przeciągu 14 dni roboczych).
Jeśli Twoje zamówienie jest zgodne z projektem ale jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony/zadowolona, z przykrością informujemy, że w takiej sytuacji nie możemy niestety przyjąć zwrotu. Materiał przygotowywana jest wyłącznie na Twoje indywidualne zamówienie, zaraz po wpłynięciu środków na konto w związku z tym nie ma możliwości zwrotu zaprojektowanego przez Ciebie produktu. (Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 (Dz.U. z 2014 roku, poz 827).

Inne tego autora


2015 - 2020 © DRUKARNIA TKANIN KUKA, Wszystkie Prawa Zastrzeżone | Strona zaprojektowana przez TheWhiteRabbitstudio.pl | fot. M.P. Chudkiewicz|Grandessa | Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.