Druk na Batyście!

Do bogatego wyboru tkanin, na których drukujemy, dołączył właśnie Batyst (100% bawełna).

Batyst - delikatna i subtelna tkanina. Świetna w konfekcji damskiej (bluzki, spódniczki, koszule). Bardzo dobrze się układa. Nadaje się rówież jako materiał na delikatne zasłonki. Z racji niskiej gramatury stosujemy do nadruku wzorów delikatnych, jasnych.

Batyst o splocie płóciennym, dzieki swojej delikatności, wspomnianej niskiej gramaturze, przezroczystości, może z powodzeniem zastąpić Woal (o splocie włosowo-wątkowym).

Wydruki na batyście wyglądają obłędnie :-)

Wydruk na batyście

batyst, druk na bawełnie, druk na tkaninach naturalnych, druk na materiale, drukowanie tkanin, druk cyfrowy na tkaninie

Materiał, jak wszystkie nasze tkaniny posiada certyfikat OEKO-TEX i został specjalnie przygotowany do druku cyfrowego, tak aby naniesiony wydruk był trwały i odpowiedni kolorystycznie.Szczegółowe informacje o wszystkich naszych tkaninach znajdują się tutaj.

Dodaj swój wzór lub wybierz gotowy projekt z naszej bazy i wydrukuj go na batyście

Batyst

batyst, druk na tkaninie, druk na tkaninach naturalnych, druk na materiale, drukowanie tkanin, druk cyfrowy na tkaninie

batysty, drukarnia tkanin, druk na tkaninach naturalnych, druk na materiale, drukowanie tkanin, druk cyfrowy na tkaninie


2015 - 2021 © DRUKARNIA TKANIN KUKA, Wszystkie Prawa Zastrzeżone | Strona zaprojektowana przez TheWhiteRabbitstudio.pl | fot. M.P. Chudkiewicz|Grandessa | Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.