We note that You are visit out site from US.
Nice to see You! Please note - that is no problem for us! We can send your order to any palce, especially in Europe.
You can pay for the order in Euro (€) too - just select your currency in top left corner of our site.
Hide this window forever

Wzory do nadruku autorstwa MashTo - KU-KA

27618-logo.jpg Jestem Magda
Mąż, bliźniaki (Mela i Julek) i jeszcze do tego kot. Taki zespół sprawia, że praca po 8 godzin za biurkiem nudzi się już po pierwszej godzinie. Lepiej jest biegać na bosaka po trawie, wygłupiać się na balkonie, być razem. A praca? Z bliźniakami przy piersi, w czasie drzemek, kiedy bąble się bawią lub hasają, a prawie zawsze do późnej nocy przy lampce wina bezalkoholowego – nie jest złe! Jak będzie dalej? Pojawią się nowe przestrzenie do pracy, a znikną stare. Ale na pewno zespół będzie trzymał się razem.

Dlatego postanowiłam stworzyć MashTo!

Przez to, że jestem członkiem swojego zespołu, jestem szczęśliwa. To nakręca mnie do pracy nawet przy skrajnym zmęczeniu związanym z byciem żoną, mamą i damą. Wszystkie grafiki, które wykonuję są wyjątkowe, bo każda łączy się z jakimś niepowtarzalnym wydarzeniem z mojego dnia.

Dlaczego grafiki? Bo rysuję i maluję odkąd pamiętam. Skończyłam liceum plastyczne i jestem inżynierem architektury krajobrazu – przez ten czas i po studiach cały czas szukałam swojego miejsca w szeroko rozumianej sztuce. Zanim urodziłam bliźnięta, miałam czas na rozstawienie farb olejnych i malowanie kiedy tylko chciałam. Sporo szyłam i projektowałam ciuchy. Teraz nie mam czasu i miejsca na malowanie i szycie – niby nie kupujemy dzieciom zabawek, a wszędzie ich pełno...

Mam za to czas na szybkie odblokowanie tabletu, złapanie w dłoń rysika i narysowanie kilku kresek. Mam czas, żeby stworzyć dla Ciebie coś, co wprowadzi odrobinę magii do Twojego domu.