Galeria wzorów naszych tkanin

Znajdziesz tu wzory, kształty, tekstury do druku na materiałach takich jak tkaniny naturalne, dzianiny, poliestry oraz tapety i plakaty

Idealny materiał we wzory na koszulę, tapicerkę lub koc? Znajdziesz go w galerii KUKA! Zaglądaj do nas jak najczęściej, aby być na bieżąco z nowościami, jakie pojawiają się na stronie. Motywy kobiece, coś co wpadnie w oko prawdziwemu mężczyźnie i ucieszy każdego malucha – KUKA daje szeroki wybór modnych deseni. Pomysły na każdą porę roku spełnią oczekiwania każdego miłośnika mody. Poszukiwania wymarzonego materiału we wzory sprawi ogrom radości, ale jej pełnię poczujesz dopiero po zakończonej realizacji, którą zlecisz ekspertom w branży tekstylnej! KUKA to zespół do szyciowych zadań specjalnych! Przekonaj się o tym, składając najbliższe zmaówienie!

Ale to nie wszystko, jeżeli chcesz możesz wydrukować na materiale swój własny projekt.

Jeżeli projektujsz, dowiec się więcej o tym jak dołączyć do projektantów tkanin.

Znajdź wzór

Włączone filtry
Projektant v
Kolory v

2015 - 2021 © DRUKARNIA TKANIN KUKA, Wszystkie Prawa Zastrzeżone | Strona zaprojektowana przez TheWhiteRabbitstudio.pl | fot. M.P. Chudkiewicz|Grandessa | Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.